https://aas.com.pl/dom-wolnostojacy-96-m2-na-dzialce-660-m2-ksawerow-ul-taneczna-9#sigProId7d84860416
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem z nami stałej współpracy przy pomnażaniu Waszego kapitału oraz tworzeniu niesamowitych perełek architektury zapraszamy do współpracy. Współpracując z nami stawiacie Państwo na dobrą i sprawdzoną markę.
Poszukujemy osób:
„Osiedle Przyrodnicza” – Konstantynów Łódzki ul. Przyrodnicza 6/8
osiedle domów z zabudowie szeregowej – www.osiedle-przyrodnicza.pl
Konstantynów Łódzki, ul. Bociania 38
bliźniak
Łódź, ul. Podchorążych 20
rewitalizacja kamienicy w dzielnicy willowej
Łódź, ul. Tuwima 50
rewitalizacja kamienicy w Nowym Centrum Łodzi
Pomożemy Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie nieruchomość, doradzimy w zakresie prowadzenia inwestycji deweloperskich, przeprowadzimy przez trudny proces rewitalizacji kamienicy, a także nauczymy jak i w co zainwestować, aby uzyskać największe profity.
Prywatni inwestorzy lokują pieniądze w okolicach NCŁ...
Pierwsi inwestorzy uwierzyli, że Nowe Centrum Łodzi, czyli nowa dzielnica miasta, która powstanie w pobliżu dworca Łódź Fabryczna, będzie miejscem, które zapewni im dochody.
W NCŁ na razie jeszcze nikt nie inwestuje, bo nowa dzielnica Łodzi musi dopiero powstać, ale jej okolice dla wielu już są atrakcyjne.
Firma AAS Property Investment kupiła kamienicę przy ulicy Tuwima 50. Stoi ona między dwoma wjazdami do zrewitalizowanego kompleksu EC1. W budynku mieszkalno-usługowym zarezerwowano już 4 z 14 mieszkań, sprzedano jeden z dwóch lokali użytkowych (za m.kw trrzeba zapłącić 4,2 tys. zł).
- Działa magia NCŁ. Zdecydowaliśmy się na zakup kamienicy właśnie ze względu na bliskość EC1 - mówi Aleksander Szcześniak z AAS Property Investment.
- Kamienica była w nieciekawym stanie. Wyremontowaliśmy ją tak, by pasowała do tego miejsca. Wykorzystaliśmy m.im. płytki klinkierowe, zostawiliśmy gdzieniegdzie odkryte cegły, zostawiliśmy oryginalną stolarkę okienną - opisuje.